• Natascha Ausma naar EK en WK junioren

    Van 18 tot en met 20 september 2015 vinden in het Oostenrijkse Oberwart de Europees kampioenschappen voor junioren plaats. Zeventien Nederlandse junioren zijn geselecteerd voor dit toernooi. Onder hen ook judoka Natascha Ausma  (-70 kg)  en Tornike Tsjakadeoa (oud judoka van judoschool Marco Oord)
    In oktober reizen de junioren af naar Abu Dhabi voor de wereldkampioenschappen -21. Van 23-27 oktober strijden vijftien Nederlandse junioren om de titels waaronder ook Natascha en Tornike

    Lees verder
  • In Abu Dhabi werd afgelopen week het wk judo voor junioren gehouden. Aan dit kampioenschap namen meer dan 80 landen deel.
    De negentienjarige Natascha Ausma  kwam uit in de klasse tot 70 kg.
    Ausma versloeg in ronde 1 de Française Marina Olarte met yuko vervolgens de Dina Brenes van Costarica op shido ( straf)
    Hierdoor het zij zich geplaatst voor de kwartfinale waarin zij de Duitse Giovanna Scocciomarre met judo versloeg.
    De halve final tegen de Japanse Remi Aoyagi ging met een straf verloren waar door zij zich plaatste voor de stijd om het brons.
    Hierin moest zij het opnemen tegen landgenote en nummer 1 van de wereldranglijst Sanne van Dijken.
    Natascha wist de partij te domineren en won met 2 juko’s het brons.
    Tevens wist Natascha met het nederlandse team ook nog 3e te worden bij de landen teams.
    Hiermee was Natascha de meest succesvolle Nederlandse judoka bij de dames.
     

    Lees verder
  • judo examens

    Judo examen vanaf donderdag 6 oktober t/m maandag 10 oktober
     
    Op bovengenoemde data zijn weer de halfjaarlijkse judo-examens  ieder lid kan hieraan deelnemen mits anders door de trainer is vermeld.
    de kosten hiervan bedragen 2,50, slippen zijn gratis banden tegen betaling.
     
    Deelnamestrookje examen:
    Naam                                                voornaam
    Huidige band en slip
    Geboortedatum.
    Strookje met gepast geld inleveren op de training.
     
     

    Lees verder

Laatste nieuws

Archief
judo-a-zeven-logo.jpg

indeling A-Zevencompetitie 19 n0vember

Datum 19 november
Surventohal
Ketting 1
9231 AK Surhuisterveen

E - groep 1 aanvangstijd 8:30

naam

Jayden Moes

Jelte Overwijk

Arend

Marcus v/d Veen

Luca Frederica

 
 

E - groep 2 aanvangstijd 11:00

naam

Jelmar Revenberg

Thierry Tangelden

Lucas Liebe

Hidde van Viegen

Ruben van den Bout

Joas Jongsma

Lars Maats

Jessesjoerd de Boer

 
 

E - groep 3 aanvangstijd 13:30

naam

Sietse Sietzema

Kristen Fiene Luurtsema

Hessel van Viegen

Fedde Wolters

Rinske Spinder

Sem Busman

Jeroen Nutters

 

judo-a-zeven-logo.jpg

indeling A-Zevencompetitie 15 oktober

A-Zeven competitie
Datum 15 oktober
Locatie sportschool de Leeuw
Oostergrachtswal 123
8921 AC Leeuwarden
Ingang parkeerplein bij Wijbrand de Geeststraat
E - groep 1 aanvangstijd 8:30
naam
Luca Frederica
Pietsje Kats
Arend
Faye Spinder
E - groep 2 aanvangstijd 11:00
naam
Stefan de Jong
Jelmar Revenberg
Thierry Tangelden
Marcus v/d Veen
Jessesjoerd de Boer
Joas Jongsma
Lars Maats
Lucas Liebe
E - groep 3 aanvangstijd 13:30
naam
Jayden Moes
Rinske Spinder
Sietse Sietsema
Jeroen Nutters

judo-belts.jpg

judo examens

Judo examen vanaf donderdag 6 oktober t/m maandag 10 oktober
 
Op bovengenoemde data zijn weer de halfjaarlijkse judo-examens  ieder lid kan hieraan deelnemen mits anders door de trainer is vermeld.
de kosten hiervan bedragen 2,50, slippen zijn gratis banden tegen betaling.
 
Deelnamestrookje examen:
Naam                                                voornaam
Huidige band en slip
Geboortedatum.
Strookje met gepast geld inleveren op de training.
 
 

Sponsoren marclogowitkaal1.png Logo